Na Božkovském ostrově se uskutečnil Den Slovan a hasičská soutěž

O víkendu dne 2. a 3. září se ve sportovně relaxačním areálu Božkovský ostrov konaly hned dvě akce. Během dne Slovan dne 2. září se na pódiu představila kapela Brocks, dále Sifon a ve večerních hodinách se rozjela také rocková diskotéka.

O den později už areál patřil hasičské soutěži Západočeské hasičské ligy „O pohár starosty MO Plzeň 2 – Slovany“. Celkem se soutěže zúčastnilo 24 týmů v kategorii muži a 12 týmů v kategorii ženy. Nejlepší časy v kategorii muži měl SDH Kalenice, SDH Horní Kamenice a SDH Vranovice. U žen zvítězil SDH Hradec, druhé se umístily ženy z SDH Úněšov a třetí skončil SDH Mrtník.

CZ.1.14/3.1.00/11.02186 „Výstavba pěších stezek božkovsko - koterovského rozvoje cestovního ruchu"